Kupiliśmy z narzeczonym bardzo duże mieszkanie w samym centrum Krakowa. Bardzo długo czekaliśmy na jego odbiór. W końcu po koło trzech-czterech latach dostaliśmy klucze do naszego mieszkania w stanie deweloperskim. Przed nami był cały remont oraz najlepsza partia tego procesu, czyli aranżacja wnętrz. Bardzo lubię tematy stylizowania pomieszczeń, dlatego też miałam się sama tym zająć – tak postanowiliśmy z narzeczonym.

Wybieramy odpowiednie krzesło do naszej kuchni

fameg - krzesłaNa samym początku chcieliśmy rozpocząć remont od kuchni oraz łazienki. Ostatecznie padało na kuchnię jako pierwsze pomieszczanie do zrobienia. Ja musiałam znacznie wcześniej zacząć wybierać odpowiednie meble i dodatki, tak aby jak najbardziej przyspieszyć pracę. Poza tym miałam doświadczanie z zamawianiem mebli, które bardzo często lubi się przedłużyć. A nam wiadomo – zależało na jak najszybszej przeprowadzce do naszego nowego mieszkania. Przypadkiem trafiłam w internecie na fameg – krzesła i od razu urzekły mnie one swoim nowoczesnym wyglądem. Generalnie wszystkie nasze pomieszczenia miały zostać zachowany w połączeniu stylu nowoczesnego ze stylem skandynawskim. Krzesła firmy fameg to bardzo dobre jakościowo produkty, przeczytałam trochę od drewnie z jakiego są one produkowane. Dodatkowo do wyboru jest bardzo dużo rodzajów oraz kolorów. Na stronie producenta znajdują się także różnorakie materiały do wyboru, można sobie zamówić próbnik takich materiałów do domu. Krzesła delikatnie przypominają swoją budową krzesło typu fotel, jednakże nie są tak zabudowane.

Ostatecznie zdecydowałam się na krzesła w typie fotelowym, takie najbardziej zabudowane z oferty producenta. Dodatkowo prosiłam o nietypowe obszycie ich futerkiem w kolorze turkusowym – miał to być najbardziej krzykliwy element w naszym mieszkaniu.