Jestem właścicielem małej, ale doskonale rozwijającej się firmy. Do tej pory jednak wierzyłem, że świadczenie dobrej jakości usług wystarczy, by obronić się przed konkurencją. Oczy na sprawę otworzył mi mój kolega marketingowiec, który doradził mi, bym zainwestował trochę pieniędzy w reklamę. Podsunął mi pomysł, bym zlecił wykonanie pamięci USB z nadrukowanym logo mojej firmy.

Pendrive z logo firmy

pendrive reklamowy warszawaJako szef firmy, zawsze dbałem o to, by klient był zadowolony z usług, jakie oferujemy. Uważam, że wywiązujemy się z tego w stu procentach. Jak się jednak okazało, to nie wystarczy, by osiągnąć sukces. Uświadomił mnie o tym mój kolega, który pracuje w branży marketingowej od kilku ładnych lat. Powiedział mi, że moje rozumowanie nie pozwoli mi zaistnieć na rynku na większą skalę. Początkowo mnie to zszokowało. Później jednak przyznałem mu rację, ponieważ faktycznie, nie przeznaczam zbyt wielu pieniędzy na promocję własnej działalności. Kolega jednak dał mi kilka rozwiązań, by to zmienić. Pierwszym rozwiązaniem, które miało być najbardziej skuteczne, było zamówienie gadżetów promocyjnych. Wśród nich miał się znaleźć między innymi pendrive reklamowy Warszawa to bardzo duże miasto, toteż bez problemu znalazłem firmę, która takowe pamięci USB z logo mojej firmy miała mi wykonać. Zdecydowałem się na to rozwiązanie, będąc bardzo ciekaw, czy przyniesie ono zamierzone efekty, które obiecywał mi mój kolega.

Gdy odbierałem zamówione pamięci USB z logo mojej firmy, byłem bardzo podekscytowany. Miałem je rozdawać swoim klientom, zarówno tym zainteresowanym moimi usługami, jak i tym, którzy sfinalizowali już transakcję. Muszę jednak przyznać, że pendrive z firmowym logo prezentował się tak pięknie, że sam zdecydowałbym się na skorzystanie z usług własnej firmy!