Każdą przestrzeń w małych mieszkaniach staramy się należycie wykorzystać. W szczególności, jeżeli jesteśmy gościnnymi Polakami i mamy wielu znajomych, którzy często u Nas przebywają i nocują. Z tego względu wyposażając mieszkanie musimy również pomyśleć o stworzeniu dodatkowych miejsc z funkcją spania. 

Czy idealny narożnik pokojowy musi być duży?

małe narożniki pokojoweW dzisiejszych czasach łatwo jest połączyć komfort spania z nowoczesnym designem oraz funkcjonalnością. W wielu miejscach znajdziemy małe narożniki pokojowe, idealne do mniejszych mieszkań, a przy tym wygodne i posiadające funkcję spania. Są one idealnym meblem, który przyda się w wielu sytuacjach. Narożnikowe kanapy są przede wszystkim komfortowe, bo zbliżają towarzystwo. Nie izolujemy się siedząc w oddali na fotelach. Ponadto są stworzone z myślą o pomieszczeniach mniejszych. Posiadając większą przestrzeń na siedziska, zaoszczędzamy na miejscu w pokoju. To jest olbrzymi plus małych narożników pokojowych. Dodatkowo powierzchnia spania, jaką dysponują jest dość spora, gdyż większość z nich posiada wymiary materaca dosięgające dwóch metrów. Każdy jest w stanie wyspać się na takiej przestrzeni. Ponadto nie musicie martwić się o konieczność przechowywania po szafach materacy dla gości czy pościeli, bo każdy taki narożnik wyposażony jest w specjalny pojemnik na pościel o sporych rozmiarach.

Wybierając zestaw wypoczynkowy do pokoju, zastanówcie się na czym wam bardziej zależy. Małe narożniki pokojowe są wygodne, zajmują mniej miejsca, a przy tym posiadają ciekawy design nie odstając przy tym niczym od dużych zestawów wypoczynkowych składających się z foteli oraz kanapy. Decydując się na taki mały narożnik możemy więcej przestrzeni poświęcić na stworzenie przestronnego i zarazem funkcjonalnego pomieszczenia.