Miałem wiele dziewczyn, ale nigdy nie były to jakieś poważne związki. Cały czas poszukiwałem tej wyjątkowej kobiety i dopiero w wieku trzydziestu jeden lat mi się udało. Ewelina była ode mnie starsza o pięć lat, ale mimo to świetnie się dogadywaliśmy. Z taką kobietą chciałem spędzić swoje życie.

Oświadczyny w dobrej restauracji ze smacznym jedzeniem

dobra restauracja białystokPo roku znajomości wiedziałem już, że oświadczę się Ewelinie. Zamierzałem to zrobić w jakimś dobrym miejscem a najlepsza była restauracja. Nie wiedziałem jednak w jakiej z restauracji się oświadczyć, ponieważ musiało to być klimatyczne miejsce. Oświadczyny, to poważna sprawa i musiałem wybrać miejsce z rozwagą. Na myśl przyszła mi tylko jedna dobra restauracja Białystok oferował wiele takich miejsc, ale tę jedną restaurację jednak znałem. Nie chciałem szukać takiej, w której nigdy nie byłem. Udałem się więc do tej restauracji, żeby zarezerwować stolik. Rozmawiałem z menadżerem, któremu wyjaśniłem, że chcę się oświadczyć kobiecie swojego życia po kolacji zjedzonej w tej restauracji. Menedżer od razu zaproponował mi stolik, który mieścił się w zacisznej części restauracji. Było tam bardzo komfortowo i nie dobiegał hałas z dużej sali. Dodatkowo na stoliki miał zostać postawiony wazon z kwiatami. Byłem pod wrażeniem, ponieważ nie spodziewałem się takiego zaangażowania ze strony menedżera tej restauracji. To była naprawdę bardzo dobra restauracja i właściwie cieszyłem się, że właśnie ją wybrałem na miejsce oświadczyn.

Ewelina nie miała pojęcia jaką niespodziankę dla niej przygotowałem. W restauracji bardzo jej się podobało. Obsługa była wspaniała i po zjedzonej kolacji wyciągnąłem pierścionek. Moja dziewczyna oczywiście go przyjęła i zgodziła się zostać moją żoną. Byłem szczęśliwy.