Wieloletnie starania, by kupić swoje pierwsze mieszkanie były dla mnie latami zaciskania pasa. Kiedy w końcu się udało, postanowiłem, że chcę, by było rewelacyjnie urządzone. Nie jestem osobą, która dobrze czuje się w tej materii, dlatego też chciałem nawiązać współpracę z profesjonalistą. I tym oto sposobem zacząłem poszukiwania projektantki wnętrz, której wizja mojego mieszkania byłaby spójna z moimi oczekiwaniami.

Wnętrze zaprojektowane przez projektantkę

dobra projektantka wystroju wnętrz - krakówDo tej pory pamiętam, jak wielu przyjemności musiałem sobie odmówić, wiedząc, że pozwolenie sobie na nie oddali mnie od zakupu mieszkania. Dlatego też moment, w którym podpisałem dokumenty i odebrałem klucze, był dla mnie wielki i magiczny. Wtedy poczułem, że osiągnąłem coś naprawdę dużego. Nie chciałem jednak wprowadzać się do mieszkania natychmiast. Chciałem, by było ono urządzone wręcz perfekcyjnie. Tak jak o tym marzyłem. W związku z tym osobą, która miała mi w tym pomóc była dobra projektantka wystroju wnętrz – Kraków to bardzo duże miasto, dlatego też nie miałem problemu ze znalezieniem takowej osoby. Rzecz jasna przed nawiązaniem współpracy przejrzałem dziesiątki portfolio, jednak jej prace najbardziej wpadły mi w oko. Już na pierwszym spotkaniu czułem, że trafiłem na odpowiednią osobę. Byłem tym faktem niezwykle podekscytowany. Wiedziałem bowiem, że w moim życiu rozpoczyna się fantastyczna przygoda, na którą ciężko pracowałem.

Teraz kiedy mieszkam już w swoich czterech ścianach, jestem bardzo szczęśliwy. Dzięki projektantce moje mieszkanie prezentuje się przepięknie. Jest nowoczesne oraz funkcjonalne. Czuję się w nim fenomenalnie. Jestem bardzo szczęśliwy, że zdecydowałem się na współpracę z projektantką. Dzięki temu moje mieszkanie wygląda wręcz niepowtarzalnie.