Lato to pora roku, na którą wszyscy czekamy, a szczególnie dzieci, ponieważ mają wtedy wakacje. Większość rodzin czy znajomych mają już dawno zaplanowane urlopy gdzieś w nadmorskich miejscowościach lub też nad jeziorem. Jednak, aby trafić na fajną ofertę, trzeba zacząć poszukiwania na kilka miesięcy przed wakacjami.

Poszukiwanie apartamentów w trójmieście

apartamenty gdyniaSama co roku wybieram się ze znajomymi na wakacje, przeważnie nad morze. Nie ma to jak popluskać się w wodzie w upalne dni. W tym roku miało to być trójmiasto. Poszukiwania ciekawych ofert noclegowych zaczęłam już w styczniu. Jest to jeszcze okres zimowy i wiele pensjonatów czy hoteli oferuje w tym okresie zniżki na noclegi lub jeśli przyjeżdżamy na dłużej to mamy jeden nocleg w gratisie. Mi jednak zależało na tym, aby znaleźć fajne apartamenty gdynia, z których będziemy mieli piękny widok na morze, własny aneks kuchenny, swoją łazienkę i duże pokoje. Zależało nam też na tym, aby można było w ogrodzie rozpalić grilla czy ognisko. Po kilku dniach poszukiwań znalazłam naprawdę ciekawą ofertę. Apartamenty bardzo blisko morza, piękne widoki a do tego spory rabat. Szybko napisałam do znajomych czy im się podoba. Byli zachwyceni, więc od razu zarezerwowałam apartament na tydzień. Na miejscu okazał się jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach. Każdy z nas miał własny pokój z dużym łóżkiem i widokiem na morze. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego, że udało mi się znaleźć taką świetną okazję. Od tej pory postanowiliśmy przyjeżdżać tutaj co roku nawet na weekend.

Aby znaleźć ciekawe oferty noclegowe bardzo często trzeba zacząć poszukiwania na kilka miesięcy przed zaplanowanym urlopem. Jednak te poszukiwania się opłacają, ponieważ możemy zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, które później będziemy mogli przeznaczyć na atrakcje.