Praca na własny rachunek jest tym, o czym od bardzo dawna marzyłem. Wiele czasu zajęło mi podjęcie decyzji o założeniu własnej, jednoosobowej działalności gospodarczej. Wcześniej obawiałem się trochę wysokich, comiesięcznych opłat. Do ostatecznego podjęcia decyzji namówił mnie jednak mój serdeczny przyjaciel. To dzięki niemu jestem teraz dla siebie szefem i pracuję, kiedy chcę, wykonując wizytówki, plakaty i inne projekty graficzne.

Projektowanie wizytówek w Głogowie

wizytówki głogówUmiejętności pracy w programach graficznych zacząłem nabywać już w gimnazjum. Wtedy moim ulubionym zajęciem było oglądanie różnych tutoriali, które tak naprawdę uczyły mnie obsługi programu. Dzięki temu już w liceum mogłem wykonywać jakieś małe zlecenia dla znajomych. Było to moje hobby i sprawiało mi bardzo dużo przyjemności. Nie sądziłem jednak, że kiedykolwiek będzie to moje główne źródło dochodu. Tak więc po założeniu swojej działalności projektowałem różne grafiki, jednak w większości były to wizytówki głogów to całkiem spore miasto, więc nie miałem problemu z zebraniem klientów. Co więcej, ogłaszałem swoje usługi w internecie, więc siłą rzeczy większość moich klientów pochodzi z różnych krańców Polski. Bardzo mnie to cieszy, bo tak naprawdę nie ogranicza mnie zasięg terytorialny. Kto wie, być może już niedługo będę miał klientów także spoza Polski? W końcu nie tylko Polacy potrzebują fajnych wizytówek!

Teraz kiedy z dnia na dzień mam coraz więcej zleceń, jestem przeszczęśliwy. Co ważne, wena także mnie nie opuszcza. Ciągle mam tysiąc pomysłów na minutę i realizuję coraz ciekawsze projekty wizytówek. Moja praca daje mi bardzo dużo radości i satysfakcji. Co więcej, ludzie polecają moje usługi, więc nierzadko zdarza się, że odzywają się do mnie znajomi moich byłych klientów, chcąc jakiś projekt graficzny dla siebie.