Moja drogeria była znana w mieście a to dlatego, że oferowałam kosmetyki najlepszej jakości. Klientki wiedziały, że zawsze znajdą u mnie coś dla siebie i często odwiedzały moją drogerię. Miałam mały sklep, ale za to same sprawdzone kosmetyki, których sama używałam. 

Sklep oferujący dużo kosmetyków dobrej jakości

profesjonalne kosmetyki bielenda professionalSwego czasu odwiedził mnie pewien miły przedstawiciel handlowy, który namawiał mnie na wprowadzenie do sklepu nowych produktów. Były to profesjonalne kosmetyki bielenda professional, które niedawno pojawiły się na rynku. Markę doskonale znałam, bo miałam w domu krem z tej firmy i byłam z niego zadowolona. Zgodziłam się więc wprowadzić te produkty do sprzedaży i w ogóle się nad tą współpracą nie zastanawiałam. Zamówiłam wszystko, co ten przedstawiciel posiadał w ofercie i wiedziałam, że raz dwa to sprzedam. Moje klientki uwielbiały kosmetyki dobrej jakości a ja tylko takie oferowałam. Pierwszego dnia jak te profesjonalne kosmetyki miałam w sprzedaży to zainteresowało się nimi wiele kobiet. Sprzedałam sporą ilość tych kosmetyków i sama wzięłam sobie krem, żeby sprawdzić czy był tak samo dobry jak ten, którego do tej pory używałam. Krem miał przyjemną konsystencję a cera po jego użyciu była odpowiednio nawilżona. Kremu z tej serii od tego czasu używałam regularnie. Te profesjonalne kosmetyki sprzedawały się w mojej drogerii najlepiej i zamówienie składałam regularnie. Nigdy nie zabrakło na półce żadnego kremu a klientki z tego powodu były bardzo zadowolone. 

Na stałe współpracowałam z firmą Bielenda, ponieważ byłam zadowolona z tej współpracy. Produkty, które zamawiałam zawsze docierały na czas a na dodatek dostawałam mnóstwo próbek, które mogłam rozdawać swoim klientkom. Każda z moich klientek doceniła taki prezent.