Przytwierdzane do ściany czy sufitu rolety dzień noc, cechuje uniwersalna forma przeznaczenia. Ma za zadanie zasłonić całe okno wraz z jego wnęką. Bezapelacyjnie znajdzie swoje zastosowanie zarówno na dużych powierzchniach, jak i tych o nietypowych kształtach witryn okiennych.  

Rolety dzień noc współgrają z wystrojem wnętrz

sprawdzony producent rolet dzień nocBez wątpienia roleta klasyczna w systemie dzień noc to ciekawe połączenie funkcji praktycznej z estetyczną.  Szeroka gama kolorystyczna dostępnych tkanin i bogate wzornictwo w wielu zestawieniach pasują do aranżacji każdego wnętrza. Obecnie sprawdzony producent rolet dzień noc oferuje możliwość płynnego regulowania przechodzącego przez materiał ilości światła poprzez odpowiednie ustawienie pasów w obu powierzchniach materiału bez konieczności podnoszenia rolety. System charakteryzuje się podwójnie prowadzonym materiałem w poziome pasy. W ciągu dnia roleta delikatnie zaciemnia wnętrze, a w nocy szczelnie zasłania okno przed wzrokiem wścibskich sąsiadów. Naprzemienne ułożenie pasów transparentnych z ograniczającymi dostęp światła pozwala na regulację stopnia nasłonecznienia naszych pomieszczeń. Wystarczy jeden ruch łańcuszkiem, aby ustawić rolety dzień noc w pożądanej pozycji. Nadto, sprawdzony producent rolet dzień noc oferuje szeroką gamę dodatków, które wzbogacą ich wygląd, jak na przykład przeróżne rodzaje łańcuszków, które będą idealnie współgrać z pozostałymi elementami domy, czy mieszkania. 

Jest wiele elementów wyposażenia wnętrza, które wzbudzają nasze zainteresowanie. Warto mieć więc na uwadze, że sprawdzony producent rolet dzień noc oferuje produkty, które doskonale łączą funkcjonalność i styl. Są eleganckie i jednocześnie dają możliwość precyzyjnej regulacji dostępu światła do naszego domu.