Zakupy przez internet są bardzo wygodne i szybkie, bo bez wychodzenia z domu kupimy książki, jedzenie, a nawet meble. Ponieważ często kupujemy w sklepach, które swoją siedzibę mają na drugim końcu Polski, to konieczna jest przesyłka kurierska. 

Jak zamówić kuriera w Łodzi?   

Inpost - kurier w ŁodziPrzesyłki kurierskie są realizowane w ciągu dwudziestu czterech godzin i dostarczane są wprost do naszych drzwi. Dokonując zakupów w sieci, mamy możliwość wyboru formy dostawy spośród klasycznej poczty, firmy kurierskiej i Inpostu. Ta ostatnia, jako pierwsza na rynku wprowadziła innowacyjne rozwiązanie odbierania paczek z paczkomatów. Jeżeli nadamy paczkę za pośrednictwem firmy Inpost – kurier w Łodzi odbierze ją od nas pod warunkiem, że będziemy mieli podpisaną umowę, w przeciwnym wypadku paczkę będziemy musieli samodzielnie dostarczyć do punktu nadawczego. Wszystkie przesyłki nadajemy za pośrednictwem strony internetowej firmy Inpost. Podajemy dane nadawcy, adresata, oraz wybieramy formę nadania. Jeżeli nadajemy przesyłkę jako osoba fizyczna, to paczkę możemy zostawić w paczkomacie. W Łodzi znajduje się sporo paczkomatów Inpost w najbardziej zaludnionych miejscach takich jak dworzec, centra handlowe, czy stacje benzynowe. Przesyłki nadane w ciągu dnia roboczego, docierają do odbiorcy na drugi dzień. Korzystanie z kuriera Inpost jest bardzo łatwe i wygodne. Ceny są konkurencyjne względem innych firm i jak na razie, nie ma lepszej oferty na rynki niż paczkomaty, z których każdy może nadać i odebrać paczkę w dowolnym momencie. 

Firma Inpost posiada także swoich kurierów, którzy dostarczają przesyłki do rąk własnych odbiorców, ale jednak większość paczek sami klienci sobie odbierają. Zamówienie kuriera jest banalnie proste, bo może to zrobić każdy, po zalogowaniu się na stronę firmy kurierskiej.