Proces odzyskiwania drugiej osoby wymaga od nas sporej cierpliwości, ale również i dużej ilości zaangażowania. Nie oznacza to jednak, że musi być bardzo trudno. Najwięcej zależy od tego, jak wszystko rozegramy i czy damy się przy tym ponieść emocjom, czy może zachowamy się jak najbardziej racjonalnie.

Jak odzyskać kobietę?

odzyskanie kobietyCzęsto mężczyźni popełniają ten sam, zasadniczy błąd. Nie mogąc pogodzić się z utratą ukochanej osoby, tęskniąc za nią i zwyczajnie pragnąc do niej wrócić pozwalają, aby to emocje i uczucia przejęły nad nimi kontrolę, a to z kolei najprostsza droga do zepsucia jakichkolwiek szans na powrót. Ciągłe wypisywanie do ukochanej często nawet z żalem, dzwonienie do niej w stanie nietrzeźwości, przeglądanie ciągle jej profilów społecznościowych oraz wszelkie inne natarczywe próby odzyskania drugiej połówki nie kończą się sukcesem. Takim zachowaniem bowiem jedynie odstraszamy te drugą osobę próbując ją osaczyć z tęsknoty, a w końcu chciała teraz pobyć sama bez naszej obecności, prawda? Odzyskanie kobiety ma szanse powodzenia, jeśli damy ukochanej spokój i pozwolimy jej przemyśleć wszystko. Zwłaszcza, że po pewnym czasie przestanie pamiętać o złych rzeczach. Czas w końcu leczy rany. Nasza była partnerka zacznie się zastanawiać czy aby na pewno podjęła słuszną decyzję. Dlatego właśnie moment po rozstaniu jest najlepszym okresem do tego, aby zainwestować w samego siebie i skupić się na pracy na sobą oraz na rozwijaniu hobby ponieważ w ten sposób pokażemy, że jednak warto do nas powrócić skoro się rozwijamy!

Oczywiście nie jest powiedziane, że ta druga osoba sama się do nas odezwie. Kiedy już uporamy się z najgorszymi emocjami i zaczniemy osiągać pierwsze sukcesy w życiu prywatnym po rozstaniu, wówczas możemy sami napisać do ukochanej pod pretekstem, który będzie dotyczył was obojga. Świetnym pomysłem będzie krótka wiadomość o tym, że właśnie słyszałeś w radio waszą wspólną piosenkę, co sprawiło, że dzień stał się lepszy.