Minimalistyczny, dziewczęcy łańcuszek, który można nosić dosłownie do wszystkiego przypadł do gustu szczególnie aktorkom i innym gwiazdom. Stąd nazwa – celebrytka. Pozłacane łańcuszki ze srebra na pewno szybko zawojują i twoje serce.

Krótka historia ulubionego łańcuszka gwiazd

celebrytka srebrna pozłacanaPierwsze celebrytki były delikatnymi łańcuszkami z przymocowanymi na nich cieniutkimi kółeczkami lub blaszkami. Z czasem zaczęły pojawiać się inne kształty przywieszek, by celebrytka srebrna pozłacana była jak kobieta – wszechstronna. A dziś, można je zamówić według własnego projektu, a nawet z kilkoma przywieszkami. Noszą je prezenterki telewizyjne, aktorki i blogerki. Polki naśladując ulubione gwiazdy, szybko zaadaptowały celebrytki do swoich szkatułek z biżuterią. Nic dziwnego. Są ładne, modne i uniwersalne. Świetnie sprawdzają się zarówno do jeansów i t-shirtu, jak i dziewczęcych sukienek czy kobiecych, delikatnych bluzek wizytowych. Natomiast kupując celebrytki ze srebra oraz pozłacane spokojnie można skomponować z nimi elegancką stylizację na kolację, a nawet dodać do sukienki koktajlowej by stworzyć nowoczesny look na wesele. Zapewne nikogo nie uraziłby też widok skromnej celebrytki na szyi trenującej w dresie biegaczki lub podczas zajęć zumby. Ze względu na niewielkie rozmiary i niską wagę warto trochę nadszarpnąć budżet i wybrać celebrytki pozłacane. Ich cena nie będzie porażać, a szlachetny kruszec odwdzięczy się właścicielce trwałością w razie kontaktu z perfumami aplikowanymi na szyję.

Ten modny łańcuszek to nie tylko śliczna ozdoba kobiecej szyi. Właścicielki bardzo często przywiązują ogromną wagę do tego, co znajduje się na łańcuszku. Delikatne, niewielkie przywieszki to symbole pozwalające już na pierwszy rzut oka określić charakter właścicielki.