Moim i mojego męża marzeniem od zawsze było posiadanie własnej knajpki. Na początku pomyśleliśmy o samej kawiarni w której sprzedawalibyśmy również pieczone przez nas ciasta. W miarę jeśli tylko pomysł przyjąłby się w naszym mieście chcieliśmy również być drobną restauracją. Mieliśmy konkretne pomysły i na menu i na wystrój. 

Znaleźć dobrego stolarza w stolicy to wyzwanie 

stolarz - WarszawaKiedy dokładnie wie się czego się chce jest nieco gorzej, bowiem wtedy ma się konkretne wymagania co do osoby biorącej od nas zlecenie. Czasami okazuje się, że ludzie nie znoszą sprzeciwu i nie decydują się na taką współpracę – wymagania ich przerastają. Czasami bywa tak, że współpraca przebiega bez problemu. Poszukiwaliśmy osoby, która podoła naszym wymaganiom. Udało nam się nawiązać kontakt z doskonałym stolarzem. Był polecany zarówno w internecie jak i nasi znajomi z pracy wyrażali się o nim pochlebnie. Pomyśleliśmy, że to właśnie jest to, stolarz – Warszawa który podąży za naszymi myślami i podejmie się naszego wyzwania. Potrzebowaliśmy człowieka, który potrafi dobrze posługiwać się frezarką, bowiem kilka elementów wymagało naprawdę sprawnej ręki. Na całe szczęście stolarz uwielbiał wyzwania a co najważniejsze uwielbiał bawić się drewnem. Co więcej był naprawdę bardzo zaangażowany w projekt i niejednokrotnie sugerował swoje pomysły. Na samym początku nie byłam zadowolona, jednak okazało się iż jego poprawki czy też propozycje są naprawdę trafione i przede wszystkim praktyczne.

Spędzaliśmy długie dnie w lokalu przygotowując go na najważniejszy moment. Cieszyliśmy się jak dzieci. Kiedy nadeszła wymarzona przez nas chwila goście chętnie do nas wstępowali. Chwalili nie tylko kawę czy ciasto ale również wystrój. Drewno i staranność wykonania imponowała każdemu.