Odkąd nasza rodzina powiększyła się o małe dziecko, zaczęliśmy wraz z mężem znacznie częściej podróżować samochodem, ponieważ był to najwygodniejszy środek transportu oraz oczywiście najszybszy. W pewnym momencie jednak, musieliśmy zakupić nowy fotelik dla naszej córeczki.

Przepiękny fotelik samochodowy

foteliki samochodowe naniaKiedy rozmawiam ze swoimi znajomymi często słyszę, że ich dzieci nie lubią jeździć samochodem zwłaszcza w długie trasy. Jazda autem ich nudzi i szybko zaczynają się niecierpliwić. Tymczasem nasza córka wręcz uwielbia przemieszczać się samochodem i często prosi mnie, abyśmy podjechali nawet do pobliskiego sklepu. Na początku zachowywała się bardzo podobnie do dzieci moich znajomych, lecz wszystko zmieniło się od momentu, kiedy zakupiliśmy nowy fotelik. Foteliki samochodowe Nania znaleźliśmy w internecie dzięki wielu pozytywnym opiniom innych rodziców. Chwalili sobie przede wszystkim dobrej jakości wykonanie, stabilność fotelika oraz doskonale dopasowane pasy, które jednocześnie nie obcierały dziecka. Zaufaliśmy opiniom internetowym i zakupiliśmy ten fotelik, jednak braliśmy też z mężem pod uwagę to, że nasza córka może mieć nieco inne zdanie. Jak się okazało córce fotelik spodobał się od pierwszego użycia, a w zasadzie zobaczenia ponieważ zakupiliśmy model posiadający motyw jej ulubionej bajki. Fotelik okazał się mieć bardzo komfortowe siedzisko oraz masywne i ochronne poduszeczki, które jednocześnie były bardzo milutkie w dotyku. 

Córka od razu pokochała nowy fotelik i było widać, że znacznie bardziej podoba jej się od poprzedniego, jaki kiedyś zakupiliśmy jako fotelik przejściowy. Odkąd mamy ten fotelik córka w zasadzie wszędzie chce się przemieszczać autem. Poleciłem tę firmę znajomym i jeden z nich potwierdził, że jego dziecko również o wiele przychylniej podchodzi teraz do jazdy samochodem.