Jeśli chodzi o ubrania niemowlęce, które najczęściej tworzone są na zamówienie są to właśnie body. Mogą być one z długim lub krótkim rękawkiem. Najważniejsze by miała jakieś ciekawy nadruk. Rodzice bardzo często zamawiają body z metryczką dla swojego dziecka.

Co piszemy na metryczce?

body dziecięce metryczkaJeśli chodzi o body dziecięce metryczka zawiera kilka informacji. Zawsze tworzone są takie ubranka dopiero po urodzeniu dziecka. Wtedy czy to rodzice czy ktoś kto zamawia takie wody zna wszystkie niezbędne informacje do stworzenia najlepszej metryczki. Zawsze na takich metryczce musi znaleźć się imię dziecka, data urodzenia, waga oraz wzrost przy urodzeniu, i bardzo często miejsce urodzenia. Ponadto jeśli tworzymy takie ubranko jako prezent dla małego dziecka to bardzo często chcemy dodać coś od siebie np. coś śmiesznego. Może to być wtedy np. informacja, że dziecko jest 50% mama i 50% tata. Producenci takich ubrań sugerują pracuje w maksymalnej temperaturze do 30°. Prasowanie w chodzi w grę tylko na lewej stronie. Zazwyczaj dla dziewczynek proponowane są body w kolorze białym oraz z napisem różowym. Natomiast dla chłopców zawsze wybierane są napisy niebieskie lub granatowe. Koszt zrobienia bo duff na zamówienie wynosi około 15 do 50 zł. Oczywiście zależy od producenta. Znaczne kiedy wzrasta on w momencie kiedy potrzebujemy większy rozmiar ubrania. Bardzo popularne stało się tak że tworzenie koszulek dla większych dzieci z własnym nadrukiem.

Wszyscy rodzice chcą na swoje po małego dziecka wszystkiego co najlepsze. Począwszy przez Ubranka poprzez środki do pielęgnacji oraz modelki pokoju. Bardzo często rodzice zostawiają niektóre rzeczy dla przyszłego rodzeństwa. Do takich należą lepszej bawełny ubranka, które pod wpływem prania nie zmieniają swoich kolorów oraz kształtów.