Pół roku temu moja siostra się zaręczyła i mniej więcej w tym samym czasie została wyznaczona data ślubu cywilnego oraz kościelnego. Angażowałam się bardzo jeżeli chodzi o przygotowania do tego wydarzenia. W zasadzie to nie miałam wyjścia, ponieważ moja siostra jest kiepska w takich rzeczach.

Fajerwerki bardziej profesjonalny pokaz na wesele

pokazy pirotechniczne - weseleJedyne, czym się bardziej zainteresowała to zakup sukni ślubnej. Ja byłam zawsze tą, która ma wyczucie estetyki, gust do wystroju wnętrz. Więc ja cały czas zajmowałam się organizacją różnego rodzaju imprez w rodzinie. Nie przeszkadzało mi to. Dlatego też zajęłam się weselem mojej siostry. Wszystko szło jak po maśle do momentu, kiedy musiałam się skupić nad prezentem dla pary młodej. I tu powstał mały problem. Na szczęście niedługo później spotkałam koleżankę ze szkoły, która zaproponowała, żebym pomyślała nad hasłem pokazy pirotechniczne – wesele. Nigdy nie byłam dobra w robieniu komuś prezentów, więc szybko zajęłam się tematem. Okazało się, że jest to genialne rozwiązanie. W mieście jest wiele możliwości co do organizacji takiego pokazu. Internet podpowiadał co gdzie i za ile. Cóż, muszę przyznać, że nie jest to najtańsze rozwiązanie. Ale efekty niesamowite. Ustaliłam, że pokaz będzie trwał czterdzieści minut i będzie równo o północy. Wszyscy goście byli zachwyceni. Moja siostra i jej świeżo upieczony mąż byli zaskoczeni moją kreatywnością. Przyznam się, było się ucieszyłam, że mój prezent został tak entuzjastycznie przyjęty. Sama byłam z siebie dumna obserwując jak kolorowe światełka układają  się na niebie w różne wzory.

Nie radzę jednak próbować robić takich rzeczy samemu,tym bardziej na ważnych imprezach. Takie pokazy pirotechniczne muszą być przygotowane przez profesjonalnie przeszkoloną do tego firmę. Inaczej może to się różnie skończyć.