Z pewnością większość z was zdążyła zauważyć, że w ciągu kilku ostatnich lat niezwykle modne i popularne stały się różnorodne techniki zdobnicze i ich wykorzystywanie w różnych dziedzinach życia. Jedną z tego typu metod z całą pewnością jest decoupage, dzięki któremu możemy osiągać różnego rodzaju, niezwykle ciekawe efekty zdobnicze.

Ozdoby decoupage dla profesjonalistów

ozdoby do decoupage ze sklejkiBez wątpienia wykorzystywanie decoupage do ozdabiania różnych powierzchni możemy rozpatrywać w dwóch kategoriach: ozdabiania profesjonalnego i hobbystycznego. Na pewno nie trzeba was długo przekonywać o tym, iż profesjonaliści, dla których zdobienie metodą decoupage stało się nie tylko przyjemnością, ale również sposobem na rozkręcenie własnego biznes, dysponują zupełnie innymi akcesoriami do zdobienia. Przykładem tego typu akcesoriów są zdecydowanie ozdoby do decoupage ze sklejki. Wśród tego typu ozdób znajdziemy zarówno elementy, które możemy wykorzystać do ozdobienia większych powierzchni, np. różnego rodzaju dekory, które możemy „zainstalować” w przygotowywanym przez nas mebelku do pokoju dziecięcego, ale również elementy, które możemy zagospodarować w całości swoimi zdobieniami. Świetnym przykładem produktu, który został wyprodukowany ze sklejki i który może tworzyć samodzielny produkt, gdy tylko w odpowiedni sposób go ozdobimy, są niestandardowe i pomysłowe zakładki do książek.

Zakładki ze sklejki charakteryzują się różnorodnymi kształtami, które, np. przypominają zwierzęta (przykładem może być zakładka w kształcie kota) lub nawiązują do standardowych (prostokątnych lub zaokrąglonych) zakładek do książek. Tego typu produkty umożliwiają nam wykazanie się kreatywnością w różnorodnym ich zdobieniu przy wykorzystaniu wszelkich metod, które daje nam decoupage.