Organizacja naszego ślubu była bardzo absorbująca, a ja wraz z narzeczonym miałam bardzo dużo przygotowań. Ustalając wszelkie szczegóły naszego ślubu, musiałam także zadbać o to, aby członkowie naszych rodzin dotarli na nasz ślub szybko i sprawnie.

Goście weselni w zamówionym transporcie

transport dla gości weselnychPrzygotowując się do naszego wielkiego dnia korzystałam z doświadczenia moich przyjaciółek, które już od jakiegoś czasu były szczęśliwymi mężatkami i teraz pomagały w moim ślubie. Jednym z elementów, który pozostał do załatwienia był transport dla gości weselnych. Nasi goście przybywali do nas z bardzo odległych stron, zarówno z innych krajów, jak i odległych miast. Chciałam, aby wszyscy szczęśliwie dotarli na miejsce, zatem po znalezieniu odpowiedniej firmy, zamówiłam autobus weselny oraz kilka busów, których zadaniem było przywiezienie moich gości zarówno do kościoła, jak i na salę restauracyjną, w której odbywało się przyjęcie weselne. Wszystkich moich gości poinformowałam o tym, że z lotnisk i innych miejsc będzie dostępny transport, a oni byli bardzo uradowani tym, że będą mieli okazję dotrzeć na miejsce bez problemów. Firma transportowa spisała się wspaniale. Podczas mojego wesela nie musiałam martwić się o to, że moi goście będą musieli zamawiać taksówki lub inne środki lokomocji, aby dostać się do hoteli, w których się zatrzymali. Kierowcy firmy transportowej wszystkich naszych gości dostarczyli również na lotniska, a goście z innych miast wrócili do domów wynajętymi busami. Transport gości okazał się być strzałem w dziesiątkę, ponieważ było to bardzo duże ułatwienie w organizacji całej logistyki naszego wesela.

Nasz ślub był wyjątkowy. Uroczystość w kościele przebiegła wspaniale, a późniejsze przyjęcie było cudowną zabawą. Byłam także bardzo zadowolona z tego, że cała moja rodzina dotarła na miejsce bez problemów, a firma, którą wynajęłam do tego celu spisała się wspaniale.