Wraz z moją żoną prowadzimy gospodarstwo. Z początkowych marnych kilku hektarów obecnie posiadamy ich już kilkadziesiąt. Przemieszczanie maszyn z jednego końca na drugi trwa dość długo. Według mnie zdecydowanie za długo. Postanowiłem, że trzeba zainwestować w garaże na drugim końcu naszego gospodarstwa.

Poszukiwania garaży na maszyny rolne

garaże na maszyny rolniczeW dłuższej perspektywie powinno to się nam opłacać, pracownik szybciej zacznie pracować nad odpowiednią częścią ziemi, a to dla nas oszczędność czasu i paliwa czyli również pieniędzy. Postanowiłem mocniej zgłębić temat. Wieczorem po kolejnym dniu pracy w polu włączyłem mojego laptopa i rozpocząłem poszukiwania. Wpisałem w wyszukiwarkę – garaże na maszyny rolnicze. Ku mojemu zaskoczeniu wyskoczyło mi wiele firm, które oferuję wykonanie takich garaży specjalnie na wymiar maszyn, które mają się w nich znajdować. Wybrałem firmę, która miała najwięcej pozytywnych opinii wśród rolniczej społeczności. Wysłałem do nich maila w informacją na jakie maszyny potrzebuje garaży, dodałem prośbę o orientacyjny koszt oraz czas oczekiwania. Następnego dnia z rana dostałem odpowiedź, cena oraz termin wykonania garaży jak najbardziej mi odpowiadał. Przedyskutowałem jeszcze temat z żoną, jej również odpowiedź się spodobała.  Zdecydowaliśmy się złożyć zamówienie oraz przelać wymaganą zaliczkę. Po chwili dostaliśmy informację zwrotną o przyjęciu zamówienia oraz dacie przyjazdu ekipy montażowej.

Zgodnie z informacją podaną w mailu po tygodniu zawitała u nas ekipa montażowa z firmy u której zamówiliśmy garaże dla naszych maszyn rolniczych. Całość składania przebiegła sprawnie, bez większych przygód. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonania naszych nowych garaży. Liczymy, że wytrzymają próbę czasu i pozwolą nam na oszczędności.