Od jakiegoś czasu jestem z mężem w trakcie budowy naszego wymarzonego domu. Ziemię mamy od rodziców i odkładaliśmy na budowę domu kilka lat. Chcemy zbudować nasz wymarzony dom bez kredytu więc wszystkie prace idą nam bardzo powoli ale przypuszczamy, ze za rok uda nam się zakończyć już budowę. Nasze dzieciaki chętnie spędzają z nami czas w naszym domu i pomagają nam w różnych pracach.

Drzwi tarasowe zostały sprawnie zamontowane

nowoczesne drzwi tarasowe przesuwneOstatnio z mężem szukaliśmy nowoczesne drzwi na taras. Trafiłam zupełnie przypadkiem na firmę, która produkuje drzwi tarasowe przesuwne w przystępnych cenach. Postanowiłam spotkać się z przedstawicielem tej firmy, żeby zobaczył czy zakup i montaż takich drzwi będzie u nas możliwy. mieliśmy już otwór przygotowany więc fachowiec mógł wszystko dokładnie zmierzyć. Okazało się, że jak najbardziej możemy u siebie zamontować nowoczesne drzwi tarasowe przesuwne z czego się bardzo ucieszyłam. Takie drzwi bardzo mi się podobały. Ich koszt nie był dużo większy od standardowych okien a dodatkowa funkcja jeśli chodzi o ich otwieranie była bardzo wygodna. Od razu postanowiliśmy zamówić takie przesuwne drzwi i wpłaciliśmy już nawet zaliczkę. Czas oczekiwania wynosił trzy tygodnie. Firma bardzo sprawnie wykonała nasze zamówienie. Wszystkie terminy były zgodne z naszymi ustaleniami. Drzwi zostały dostarczone na budowę i zamontowane przez fachowca, który znał się na swojej pracy.

Fachowiec zostawił po sobie porządek. Drzwi tarasowe pięknie wyglądały. Można było je łatwo otwierać i zamykać. Nie mieliśmy z nimi żadnych problemów. Nasze dzieci tez sobie radził z otwieraniem i zamykaniem. Byłam bardzo zadowolona z faktu, że zdecydowaliśmy się na ich zakup. Świetnie się sprawdziły w naszym domu i idealnie pasowały do naszego wnętrza.