W tym sezonie króluje piękna biżuteria z bursztynem, która prezentuje się dosyć oryginalnie. Jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet ceniących sobie elegancję, nietuzinkowość, a także zdrowotne walory bursztynu. Jest udowodnione naukowo, że bursztyn wpływa kojąca na stargane nerwy, poprawia nastrój, eliminuje bóle migrenowe, a nawet reumatyczne. Babcia mówiła, że bursztyn jest najlepszy na dolegliwości astmatyczne.

Zdrowotne właściwości biżuterii z bursztynem

kolczyki srebrne z bursztynemNie mam czasu chodzić po centrum handlowym, a bardzo chciałabym zakupić srebrne kolczyki z bursztynem. Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i poszukam sklepów online z biżuterią. Udało mi się odnaleźć stronę mojego ulubionego sklepu jubilerskiego. Jestem miło zaskoczona, że jest tak duży wybór srebrnej biżuterii z tym niezwykłym kamieniem. Warto wiedzieć, że bursztyn powstawał przez pięćdziesiąt milionów lat i jest to skamieniała żywica drzew iglastych, najczęściej sosny. Przejrzałam aktualną ofertę i bardzo spodobały mi się kolczyki srebrne z bursztynem, które są w kształcie księżyca. Kolczyki są ręcznie wykonane, a bursztynowy księżyc został połączony ze srebrnymi elementami. Kolczyki mają srebro próby dziewięćset dwadzieścia pięć i zawierają bursztyn bałtycki. Będą doskonale pasować do każdej stylizacji, zarówno eleganckiej, jak i na co dzień. Bursztynowe kolczyki mogą być świetna alternatywą dla brylantów, rubinów i złota. 

Za srebrne kolczyki z bursztynem w kształcie księżyca zapłaciłam dwieście dziesięć złotych. Kolczyki nie są małe, bo mierzą pięć centymetrów. Przesyłka jest darmowa i mogę się jej spodziewać w ciągu pięciu dni roboczych od złożenia zamówienia. Na pewno, nowe kolczyki założę na zbliżające się wesele mojego brata. Będą idealnie pasować do kopertowej sukienki.