Nieodłącznym akcesorium każdego ucznia jest plecak. To w nim dzieci codziennie noszą do szkoły książki i zabierają go na szkolne wycieczki. Są używane jako bagaż na wakacje, dlatego warto jest pomyśleć o plecaku, który nie tylko dobrze wygląda, ale także jest wytrzymały. Czasem dziecko tak bardzo przywiąże się do swojego tornistra, że nie chce się z nim rozstawać nawet w czasie wolnym.

Znakomita jakość i design plecaków coolpack

plecaki coolpackWśród producentów modnych plecaków dla dzieci i młodzieży wyróżnia się firma Coolpack. Produkty tej marki wyróżniają się głównie kolorowym wyglądem i bardzo dobrą jakością wykonania. Znane i lubiane plecaki coolpack składają się z wersji standardowej, 2w1 oraz modeli na kółkach. Na szczególną uwagę zasługuje wariant 2w1. Jest to plecak posiadający trzy przegrody różnej wielkości, z której środkowa odsuwa się od reszty tworząc dodatkowy mały plecak wielkości około A4. Znakomicie sprawdza się to na wycieczkach, kiedy dziecko ma wypakowany plecak ubraniami i przyborami toaletowymi, a mniejszą część odpina, aby można było zabrać do niego drobiazgi tj. portfel oraz wodę i kanapki. Dzięki temu dziecko nie musi dodatkowo obciążać kręgosłupa. Ponadto plecak posiada regulowane szelki, które dostosowują się do wzrostu i wagi osoby noszącej oraz stabilne, wyprofilowane plecy. Dla wygody oprócz przegródek górnych, torba coolpack posiada ponadto funkcjonalne kieszenie boczne do włożenia np. mapy.

Jak widzimy plecaki coolpack to świetny wybór dla każdego dziecka i jego rodzica. Poza wielofunkcyjnością i bezpieczeństwem oraz wygoda noszenia, produkty te wyróżniają się oryginalnym designem i różnorodnością modeli. Zarówno mamy pierwszoklasistów jak i licealiści znajdą wśród szerokiego asortymentu marki coolpack odpowiedni plecak.