Dwa miesiące temu przeprowadziliśmy się do Krakowa. Wybraliśmy mieszkanie w dogodnej dla nas lokalizacji, jednak wymagało ono odrobinę remontu. Zrobiliśmy go oczywiście zanim się wprowadziliśmy. Po całkowitym wykończeniu wszystkich wnętrz przyszedł czas na wybranie odpowiednich mebli, co było nieco utrudnione przez dość niewielką przestrzeń, jaką mamy do dyspozycji.

Zamówienie mebli do swojego mieszkania

meble na zamówienie w KrakowieChociaż nasze nowe mieszkanie nie należy do największych, chcieliśmy dołożyć wszelkich starań, żeby było maksymalnie wygodne oraz funkcjonalne. Dlatego zdecydowaliśmy się znaleźć meble na zamówienie w Krakowie, żeby móc jak najlepiej wykorzystać tę dostępną przestrzeń. To rozwiązanie okazało się strzałem w dziesiątkę, ponieważ umożliwiło nam dobranie mebli, które doskonale pasują do pomieszczeń, w których stanęły. W niektórych przypadkach wydawało nam się niemożliwym postawienie np. szafy w danym miejscu, jednak indywidualne zamówienie nam to umożliwiło. Dzięki temu np. w przedpokoju pojawiła się szafa wnękowa, która jest świetna – znalazło się w niej sporo miejsca na przechowywanie rzeczy, które są nam potrzebne tylko od czasu do czasu, jak ozdoby świąteczne czy odkurzacz. Poza tym meble do kuchni też wybraliśmy na wymiar, ponieważ oboje lubimy gotować i chcieliśmy, aby ta czynność była wygodna. Do sypialni wybraliśmy jeszcze regał na książki, który wygląda wręcz rewelacyjnie. Indywidualne zamówienie mebli okazało się doskonałym rozwiązaniem do naszego mieszkania.

Warto pamiętać o tym, że wnętrza powinny być nie tylko ładne, ale również funkcjonalne. Dzięki temu korzystanie z nich będzie o wiele przyjemniejsze. Chociaż w przypadku, kiedy do dyspozycji ma się niewielką przestrzeń wydaje się to trudne, nie musi tak być – wystarczy kupić meble dopasowane do mieszkania.