Pracuję jako mechanik samochodowy. Lubię swoją pracę i daje mi ona wiele satysfakcji. Skończyłem technikum samochodowe, a poza tym stale się uczę. Lubię także oglądać wyścigi samochodowe, sam lubię szybką jazdę po autostradzie, bo w mieście nie da się tak rozpędzić.Na autach się znam jak mało kto.

Kasa fiskalna łatwa w obsłudze

kasy fiskalne warsztat samochodowyJednak na wielu rzeczach się kompletnie nie znam. Z obsługą komputera pomagają mi najczęściej dzieci, wypełnianie zeznań podatkowych to także nie moja działka. W związku z tym bałem się jak to będzie z obsługą kasy fiskalnej. Jak pracowałem jako mechanik w salonie to ktoś to robił za mnie. Kiedy zacząłem pracę samodzielną to musiałem sam to ogarnąć. A przecież kasy fiskalne warsztat samochodowy musi posiadać. Nie ma innej opcji, by wszystko było zgodne z planem. Razem ze swoim synem wybrałem się do hurtowni oferującej kasy i inne podobne rzeczy. On zna się lepiej na technologii, więc łatwiej będzie mu wybrać coś sensownego. Pomoc obsługi na pewno też będzie przydatna. Przyglądałem się tym kasom fiskalnym i żadna nie wydawała się być łatwa do obsługiwania. Miała mnóstwo przycisków, duży wyświetlacz. Trochę było mi głupio że nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Pani w sklepie powiedziała mi jednak, że wiele osób nie wie jak działa kasa fiskalna i dlatego jak już jakąś wybiorę to oni mi wytłumaczą jak to wszystko działa. To mnie trochę uspokoiło, bo poczułem że nie jestem jedyny, który nie wie co robić.

Wspólnymi siłami wybraliśmy niewielką kasę fiskalną, z jak najmniejszą ilością przycisków. Chciałem tylko móc wstukać kwotę do zapłaty i wydrukować paragon. Nie oferuję wielu usług, a można u mnie płacić tylko gotówką, zatem nie potrzebowałem najnowocześniejszej kasy na rynku. Ta co mam w zupełności mi starczy.