Szefostwo naszego obiektu nieszczególnie zna się na kamerach do systemów monitorowania przemysłowego, i widać było to w pierwszym monitoringu, jaki zamontowany był na obiekcie. W czasach gdy został wprowadzony mógł być to bardzo nowoczesny system, aczkolwiek obecnie był on niewygodny, przestarzały, i wymagał natychmiastowej wymiany.

Najnowocześniejsze kamery do systemu monitorowania wizyjnego

gdańsk profesjonalne kamery przemysłoweW naszym obiekcie miały być więc zamontowane nowe, znacznie lepsze kamery, które rekomendowane są przez operatorów systemów monitorowania w całym kraju. Jak we wszystkich obiektach o dużym ruchu osobowym, miały to być kamery w całości obrotowe, oraz dwie ruchome kamery na wózkach, ulokowane pod sufitem. Najlepszym miejscem by dostać takie kamery był Gdańsk Profesjonalne kamery przemysłowe są tam bowiem sprzedawane przez autoryzowanego dealera sprzętu wizyjnego od najbardziej uznanej firmy, produkującej wyposażenie do systemów monitorowania. Owe kamery prześcigają wszystkie standardowe urządzenia niemal na każdym polu, zarówno pod względem osiągów i jakości obrazu, ale również i kompatybilności oraz zgodności ze sprzętem innych producentów. Owe kamery należą do najbardziej uniwersalnych urządzeń, i niemal nie zdarza się by działały nieprawidłowo w infrastrukturze pochodzącej od innego producenta.

W razie potrzeby, każda kamera ma możliwość włączenia trybu zgodności oraz zainstalowania sterowników, dzięki którym może pracować w odmiennych systemach monitorowania, oraz współpracować z bardzo nietypowymi urządzeniami. Takie kamery mogą być z łatwością dodawane do już ustanowionych systemów monitoringu. Wysoki poziom zgodności eliminuje większość problemów, jakie zazwyczaj pojawiały się przy uzupełnianiu lub wymianie kamer na urządzenia nowego typu.