Długo zastanawialiśmy się z narzeczonym jaki drobny upominek wybrać dla gości. Obecnie jest dostępnych bardzo wiele możliwości w tym temacie. Począwszy od medali, miodów, po karteczki z podziękowaniem za udział w ceremonii zaślubin. Od wyboru do koloru można nawet powiedzieć, dlatego też sporo czasu minęło zanim ostatecznie podjęliśmy decyzję.

Wybraliśmy krówki na podziękowanie

krówki ślubne na podziękowaniePo wielu rozmowach wybraliśmy krówki ślubne na podziękowanie. Dlaczego? Z kilku powodów, ale najważniejszym był był taki, że krówki znają wszyscy. Począwszy od pradziadków, dziadków, rodziców, kończąc na małych dzieciaczkach. Dlatego też uznaliśmy, że to będzie zarazem najprostszy, jak i najlepszy pomysł jako podziękowanie. Czasami warto powrócić do czegoś, co znają wszyscy. Krówki towarzyszą nam od zawsze, więc ślub jest dobrym momentem, aby powrócić do tego, co wszyscy kochamy. W każdym razie na stronach online można wybrać konkretny wzór, który nas interesuje. A wierzcie mi, że dostępnych kombinacji jest wiele i naprawdę wybrać jeden wzór to spore wyzwanie. Zwłaszcza, że kilka razy mieliśmy dyskusję, który model bardziej pasuje do naszego wesela. Wybieramy tam nie tylko wygląd wizualny oraz ilość jaką potrzebujemy w kilogramach zazwyczaj. W końcu z Dawidem wybraliśmy motyw z kwiatkami i naszymi imionami. Zależało nam przede wszystkim na tym, aby smak krówek pozostał tak, jak zawsze, czyli standardowo mleczny. Osobiście uwielbiam kruche krówki niż takie, które ciągną się strasznie.

Nie znam osoby, która nie lubiłaby krówek. Personalizowanie krówki ślubne na podziękowanie to bardzo dobry pomysł, ponieważ każdy je posmakuje z przyjemnością. Można wybrać wzór, jaki najbardziej się nam podoba, albo poprosić o całkowicie inny. Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę potrzebujemy.