Myślę, że pomada do włosów powinna znaleźć się w łazience każdego mężczyzny. Nawet jeżeli ktoś nie będzie jej używał codziennie to jednak warto taki produkt w razie czego mieć. Ja jestem wielkim fanem pomad, dlatego też miałem okazję wypróbować ich naprawdę wiele ich rodzajów, i to z różnych firm. Od kilkunastu miesięcy jednak jestem wierny jeden firmie.

Pomady z Reuzel lubię z wielu powodów

reuzel pomadaKiedyś najczęściej używałem pomad matowych, ale teraz podoba mi się efekt bardzo błyszczących włosów, a więc używam pomady, która pomaga mi go osiągnąć. Jest to Reuzel pomada, o dokładnej nazwie „Grease Heavy Hold”. Reuzel jest właśnie moją ulubioną firmą, która produkuje, bo są one naprawdę trwałe, a nie są też jakieś bardzo drogie. Produkty te są też bardzo wydajne. Jak sama nazwa już wskazuje moja ulubiona pomada daje na włosach bardzo mokry efekt, ale jednocześnie mocno utrzymuje włosy, dzięki czemu fryzura do końca dnia utrzymuje się w stanie idealnym. Mimo tego pomada ta nie zostawia brzydkiego efektu na włosach, który wygląda dla mnie jakby włosy zlepiły się w jedną całość i stwardniały. W przeszłości miałem czasami taki problem z pomadami innych firm, których używałem. To, co fajne jest w pomadach Reuzel to to, że nabłyszczenie czy właśnie zmatowienie można kontrolować poprzez połączenie pomady z wodą. W zależności od ilości wody można uzyskać różny efekt. Ja teraz używam pomady bez żadnego dodatku wody, bo taki efekt mocnego błyszczenia jest w tym momencie dla mnie najbardziej atrakcyjny.

Dla kogoś, kto dopiero chce zacząć używać pomady polecam specjalne zestawy kilku rodzajów pomady w mniejszych pojemnościach. Ja właśnie zaczynałem w ten sposób. Szkoda, że od razu wtedy nie trafiłem na firmę Reuzel. Ostatnio sprawdzałem i firma ta również ma takie specjalne zestawy, a więc myślę, że takie coś może by też fajnym prezentem dla faceta.