Moja kuzynka Kamila wychodziła za mąż w sierpniu i zaprosiła wszystkich członków rodziny. Początkowo nie miałam ochoty iść na to wesele, bo nie miałam partnera, ale doszłam do wniosku, że sama też będę świetnie się bawić i potwierdziłam swoje przybycie.

Wybór trafionego prezentu ślubnego

prezent ślubny do 500 złZastanawiałam się jaki prezent podarować swojej kuzynce, bo nie zamierzałam dawać jej pieniędzy. Zresztą jasno zaznaczyła, że woli dostać coś w prezencie. Kupiła nowe mieszkanie i wiele jej brakowało. Postanowiłam znaleźć jakiś prezent ślubny do 500 zł, ponieważ właśnie taką kwotę zamierzałam wydać. Z Kamilą widziałam się kilka razy przed ślubem i dzięki temu dowiedziałam się czego potrzebowała. Wiedziałam, że przydałoby jej się jakieś porządne żelazko, deska do prasowania czy suszarka do ubrań. Miałam już pomysł na prezent i wiedziałam, że zmieszczę się w kwocie, którą sobie ustaliłam na samym początku. Dla Kamili wybrałam porządne żelazko bezprzewodowe i akurat trafiłam na świetną promocję w sklepie. Do tego wybrałam stabilną deskę do prasowania i nawet starczyło mi na suszarkę. Byłam zadowolona z tych zakupów i wiedziałam, że Kamila będzie zadowolona z tego prezentu. Kiedy się z nią spotkałam to powiedziałam jej co kupiłam a ona była zachwycona. To były rzeczy, których najbardziej potrzebowała. Prezent ślubny zawiozłam jej do domu, żeby nie musiała tego dźwigać, bo prezentów mieli dostać bardzo dużo. Wesele było bardzo udane i świetnie się bawiłam mimo, iż przyszłam bez pary.

Po jakimś czasie sama kupiłam sobie takie żelazko, bo było porządne i świetnie prasowało nawet te najbardziej podatne na gniecenie się materiały. Deskę do prasowania miała bardzo dobrą, bo kupiłam sobie już dawno temu taką ze sprawdzonego sklepu wyposażeniem domu.