Często jest tak, że wykonując sobie makijaż nawet za pomocą najlepszej jakości pędzli, wciąż nie jest on dla nas zadowalający. Wciąż dostrzegamy plamy i wciąż nasze cienie wyglądają na wypłowiałe pomimo tego, iż wklepałyśmy je porządnie w skórę. Okazuje się, że winowajcą są tutaj przede wszystkim nasze kosmetyki.

Trwałe i modne makijaże

makijaż noubaPierwszym i podstawowym błędem stosowanym przy robieniu makijażu oka, jest zły dobór cieni. Nie chodzi o ich kolorystykę, ale jakość, a także firmę. Często bowiem decydujemy się na zblendowanie ze sobą cieni pochodzących od dwóch różnych marek, a to jak wiadomo powszechnie firmy stosują różne formuły w swoich produktach. Może mieć to zatem spory wpływ na tworzenie naszego makijażu: cienie mogą się źle blendować, nie trzymać się dobrze powieki, czy tworzyć plamy. Kiedy mieszamy kosmetyki warto to robić używając produktów jednej i tej samej firmy. Wówczas możemy liczyć na udany makijaż Nouba jest marką posiadającą w swoim asortymencie bardzo ciekawe oraz modne propozycje. Paletki tej firmy zawierają w sobie bardzo popularne obecnie kolory co oznacza, że kupując taką paletkę mamy pewność, że nie będziemy używać z niej dwóch lub trzech cieni, ale wszystkie! Co więcej kolorystyka cieni dobierana jest w taki sposób, aby te połączone ze sobą utworzyły przepiękny i harmonijny makijaż. Nouba słynie również z bardzo trwałych kosmetyków, a zatem możemy zapomnieć o osypujących się cieniach lub takich, które mają tendencję do odbijania się na górnej powiece.

Wykonanie całego makijażu produktami jednej marki gwarantuje nam powodzenie już na starcie, a jeżeli jest to firma produkująca niezwykle trwałe kosmetyki, sukces mamy zagwarantowany w stu procentach. Kosmetyki Nouba możemy zamówić na ich stronie internetowej, gdzie wszystkie dostępne produkty są bardzo estetycznie posegregowane