O sponsoringu w ostatnim czasie słyszy się naprawdę wiele, zarówno o pozytywach jak i negatywach. Jednak dobrze jest usłyszeć historię kogoś kto skorzystał z tego i może na podstawie własnych przeżyć powiedzieć czy jest to coś dobrego. Także zachęcam do przeczytania tego tekstu.

Dlaczego sugarbaby może być dobrym wyborem?

sugardatersChodzi o mojego znajomego który skorzystał z portalu randkowego dla bogatych mężczyzn. Pracuje naprawdę dużo, przez co trudno żeby znalazł czas na jakieś spotkania z przyjaciółmi, a co dopiero mówić o randkach z wieloma kobietami. Dlatego też postanowił skorzystać z opcji o której usłyszał niedawno. Z początku był sceptycznie nastawiony do tego pomysłu, jednak udało mu się trafić na kobietę która naprawdę mu się spodobała i to z wzajemnością. Spotkali się w restauracji i szybko znaleźli wspólny język ze sobą. Co prawda z początku oczekiwał jedynie związku w którym będzie miał kogoś bliskiego ale pewnie bez miłości, jednak po roku nadal są razem z tym że teraz po ślubie. Także jak widać sponsoring może skończyć się niezwykle pozytywnie. Nie bez powodu sugardaters jest tak popularny na całym świecie. Myślę że wielu zapracowanych mężczyzn może w ten sposób znaleźć kogoś dla siebie, niezależnie od tego czy chodzi o bardziej niezobowiązujące związki czy też małżeństwo. Wszystko zależy od waszych intencji, jednak z pewnością jest to opcja nad którą trzeba się poważnie zastanowić, skoro może dać tyle szczęścia. Ze względu na historię znajomego naprawdę cenię tego rodzaju strony.

Wiele osób negatywnie patrzy na takie portale, jednak zwykle nie mają oni żadnego doświadczenia z nimi. Dlatego też dobrze jest zapoznać się z opinią osób które już korzystały z czegoś takiego i wiedzą jak to wygląda w rzeczywistości. W ten sposób będziecie znali prawdę, co jest przecież najważniejsze.