Nasze telefony, choć z roku na rok są coraz to bardziej udoskonalane pod względami technologicznymi to jednak wciąż daleko im do bycia pancernymi, jak za starych dawnych czasów. Nie oznacza to jednak, że nie możemy naszego smartphona zabezpieczyć przed nieszczęściem spowodowanym upadkiem ponieważ jest to jak najbardziej możliwe i to w dodatku za niewielką cenę.

Tanie pokrowce na smartphone’a 

sklep internetowy z etui na telefonProducenci smartphonów cały czas utrzymują, że ich telefony są niezwykle odporne na pękanie nawet wówczas, gdy także na pleckach posiadają szkło. Jednakże w rzeczywistości szybko okazuje się, jaka jest prawda. W internecie możemy znaleźć wiele filmików w których przeprowadza się testy wytrzymałościowe na nowoczesnych smartphonach podczas których są one zrzucane z dużych wysokości i podczas których wytrzymują ten upadek, jednak nasze telefony najczęściej upadają na chodnik, a te jak doskonale wiemy, najczęściej do najrówniejszych nie należą. Wówczas działa już czysta fizyka i nierówne krawędzie o które uderza nasz telefon sprawiają, że zwyczajnie pękają jego plecki lub co gorsza wyświetlacz. Dlatego też po zakupie telefonu warto znaleźć sklep internetowy z etui na telefon i wybrać jakiś dla siebie. Obecnie wybór jest tak ogromny, że już w jednym sklepie znajdziemy zarówno gumowe i silikonowe, jak i te bardziej eleganckie i skórzane, a skończywszy na pancernych, które świetnie zdają egzamin zwłaszcza, gdy ktoś pracuje na wysokościach lub na budowie.

Już najtańszy pokrowiec może skutecznie zabezpieczyć nasz telefon, także dzięki prawom fizyki. Zakładając etui na plecki tym samym je nieznacznie dociążamy, aczkolwiek na tyle wystarczająco, że podczas upadku telefon obróci się właśnie na tył tym samym uderzając o powierzchnię w miejscu, gdzie znajduje się case amortyzujący upadek. Oznacza to, że za naprawdę niewielką kwotę możemy solidnie zabezpieczyć nasz smartphone.

Mogą Ci się spodobać również