Powszechnie wiadomo, że najlepszy sok to świeży sok. Ze sklepowej półki możemy kupić jednodniowy natomiast najbardziej świeży jaki może być musimy zrobić sami. W tym celu oprócz produktów w postaci warzyw i owoców potrzebujemy także profesjonalnego sprzętu. Na rynku istnieje przynajmniej kilka solidnych firm zajmujących się produkowaniem wyciskarek.

Hurom lider wśród producentów wyciskarek

hurom alphaDecydując się na własnoręczne wytwarzanie soku musimy zadbać o najwyższą jakość produktów które będą wyciskane a także najwyższej jakości wyciskarkę. Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się model Hurom Alpha. Charakteryzuje ją wysokiej klasy wydajność wyciskania a także nowoczesna technologia użyta w celu uzyskiwania jak najlepszego soku. Do nowinek technicznych należy zmodernizowanie wałka oraz wycieraczek czyli narzędzi odpowiedzialnych za jak najmniejsze spienienie soku. Całkowitą nowością jest dodatkowa funkcja mielenia, która z łatwością rozbija twarde owoce lub warzywa. Ciekawostką jest fakt, że spokojnie można dobrać wyciskarkę do swojej kuchni pod względem … koloru ! Dostępnych jest kilka wersji kolorystycznych m.in. : bordowa, różowa, szara czy standardowa – czarna. Klienci, którzy dokonali zakupu tego modelu wyciskarki oprócz technicznych właściwości cenią sobie oryginalny, rzadko spotykany design.

Wyciskarka do soków to przydatne urządzenie, które w miarę możliwości powinno być w każdym domu. Każdy użytkownik ceniący sobie wysoką jakość wykonania powinien zaopatrzyć się w narzędzie marki Hurom. Wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych a także niebanalny wygląd oraz szeroka gama kolorów sprawiają, że wyciskarki tej firmy są bardzo popularne. Model Alpha dzięki nowatorskiej funkcji mielenia wprowadził tego producenta na wyższy poziom niż konkurencja.