Mam pewną małą obsesję. Na całe szczęście jest ona nie szkodliwa i wszyscy domownicy żyją z nią na porządku dziennym. Zwłaszcza że staram się, aby moja mała obsesja nie wychodziła poza obręb mojego pokoju. Oczywiście póki mam na to miejsce, później zobaczymy, jak to będzie. Miałam nadzieję, że uda się przekonać do tego całą rodzinę.

Kolorowy geometryczny wilk

obraz wilk geometrycznyMoją obsesją są wilki. Od zawsze fascynowały mnie te zwierzęta, ich natura, ich zachowania i tym podobne rzeczy. Na początku czytałam o nich i zbierałam dużo informacji. Później zaczęłam kolekcjonować rzeczy z nimi związane. Miałam w pokoju pełno wyjątkowych i unikatowych eksponatów figurek, miałam dużo książek, plakaty i obrazy przedstawiające wilki. Ostatnio natrafiłam na stronę internetową która robiła unikatowe i niepowtarzalne obrazy wilków, takie jak ktoś sobie wymarzył. Napisałam do nich wiadomość czystej ciekawości, żeby wycenili mi obraz. Dostałam automatyczną odpowiedź żebym napisała im o jaki obraz mi chodzi, najlepiej w prostych słowach, żeby system przepuścił zamówienie do realizacji. Wpisałam obraz wilk geometryczny kolorowy, chciałam, żeby każdy kawałek był innego koloru, ale żeby wszystko się ze sobą spójnie komponowało. Odpisali mi wiadomość z wyceną i z pytaniem czy mają przekazywać do realizacji. Wysłałam im emaila ze zgodą co do realizacji i potwierdzenie przelewu które zrobiłam.

Na obraz nie czekałam długo, znaczy jak dla kogo nie długo za unikatowy obraz. Po około trzech tygodniach obraz był już u mnie w domu. Pokazałam go od razu rodzince i tak bardzo spodobał się mojej mamie, że zapytała mnie czy może wisieć na ścianie w salonie. Niechętnie, ale zgodziłam się i miałam nadzieję, że od tego momentu będę mogła też kilka rzeczy wynieść z pokoju i poukładać w mieszkaniu.