Zdecydowałem się otworzyć firmę produkcyjną i zgłosiłem się do urzędu po dofinansowanie. Słyszałem, że mogłem pozyskać takie środki i dlatego uznałem, że warto zająć się tym tematem. Warto było, ponieważ udało mi się uzyskać dofinansowanie na otwarcie własnej działalności.

Nowa marka wprowadziła napoje z logo 

napój z logoZamierzałem produkować różnego rodzaju napoje, ale musiałem podjąć współpracę z firmą, która produkowała naklejki. Nie miałem pieniędzy na dodatkowe urządzenia i taniej było mi podjąć taką współpracę niż brać kredyt na takie urządzenie. Wszystkie pieniądze z dofinansowania już wydałem na pozostałe maszyny. Każdy mój  napój z logo musiał trafić na rynek i szybko zacząłem szukać kogoś do współpracy. Na rynek napoje zamierzałem wprowadzić jak najprędzej i nie miałem czasu do stracenia. Znalazłem szybko firmę, która świadczyła interesujące mnie usługi i zleciłem im druk dwudziestu tysięcy naklejek z logo. Wywiązali się z umowy w ciągu tygodnia i mogłem zacząć wprowadzać swoje napoje z logo na rynek. Zajmowałem się produkcją napojów niegazowanych i gazowanych o różnych smakach. Stosowałem najlepsze technologie podczas produkcji i dzięki temu moje napoje były bardzo smaczne. Naklejki z logo na butelki, które wydrukowała dla mnie ta firma były świetnie wykonane i wiedziałem od razu, że taka butelka na pewno przykuje uwagę klienta, który znajdzie mój napój w sklepie. Na razie miałem umowę z jednym z marketów, ale z czasem moje napoje znajdą się w większości sklepów w kraju. 

Moje napoje przypadły do gustu konsumentom i na brak zbytu nie mogłem narzekać. Większość sklepów zamawiała u mnie napoje. Z czasem zakupiłem sprzęt do drukowania naklejek z logo na butelki i dzięki temu wszystko było wykonywane w moim przedsiębiorstwie.