Upuściłam ostatnio swojego iphone 6s na płytki w kuchni. Miałam nadzieję, że to tylko ekran pękł i da się korzystać z komórki. Jednakże, nie miałam aż takiego szczęścia. Dotyk w telefonie przestał w ogóle funkcjonować. Pokazałam iphone 6s mojemu koledze, który trochę znał się na tych telefonach. Powiedział, że najprawdopodobniej padł wyświetlacz i powinnam oddać telefon do serwisu.

Udało mi się tanio wymienić wyświetlacz Iphone

wymiana wyświetlacza iphone 6sDo tej pory nie miałam żadnego problemu z moim iphone dlatego nie wiedziałam, gdzie znajdę odpowiedni serwis. Poszukiwania rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: wymiana wyświetlacza iphone 6s i zaczęłam przeglądać oferty. Znalazłam niedaleko mojego miejsca zamieszkania jeden punkt serwisowy. Udałam się tam z moim telefonem komórkowym. Serwisant potwierdził słowa znajomego, że należy wymienić wyświetlacz. Na szczęście można było to zrobić od ręki. Pracownik serwisu od razu przystąpił do naprawy. Zdjął pękniętą szybkę i przystąpił do wymiany wyświetlacza. Po niecałej godzinie telefon był gotowy do odbioru. Bardzo się ucieszyłam, że cena za usługę była niezbyt wysoka. Tak naprawdę zapłaciłam tylko za nowe części, a usługa była wliczona w cenę. Wymieniłam wyświetlacz na nowy i oryginalny, miałam więc pewność, że iphone 6s będzie bardzo dobrze działał. Sprawdziłam jeszcze dla pewności, czy dotyk dobrze działa.

Nie miałam problemu z żadnymi klawiszami, więc zapłaciłam za usługę i pożegnałam się z pracownikiem serwisu. Byłam bardzo zadowolona z wymiany wyświetlacza w tym serwisie. Usługa nastąpiła bardzo szybko, a cena nie była zbyt wygórowana. To była naprawdę profesjonalna wymiana wyświetlacza w iphone 6s. Po tej naprawie nie miałam już problemów z wyświetlaczem, ponieważ zabezpieczyłam ekran szkłem hartowanym.