W tym roku skończyłam osiemnaście lat. Nie organizowałam żadnej dużej imprezy, ponieważ nie jestem wielką fanką takich przyjęć. Wole bardziej kameralne imprezy np. domówki. Dlatego też z okazji moich urodzin poszłam ze swoimi czterema przyjaciółkami do kina, a potem zrobiłyśmy sobie u mnie w domu piżama party.

Często używam tych śmiesznych fartuchów kuchennych

śmieszne fartuchy kuchenneWieczór ten był naprawdę udany i bawiłam się świetnie. Przyjaciółki spisały się świetnie i przygotowały dla mnie wiele niespodzianek. Wymyśliły fajne zabawy na piżama party oraz, co bardzo mnie rozczuliło, upiekły dla mnie babeczki. Był to dla mnie niesamowicie miły gest. Oprócz tego dostałam też super prezenty. W szczególności spodobały mi się śmieszne fartuchy kuchenne, które dostałam jako symbol wejścia w dorosłość i to, że czas wziąć za siebie odpowiedzialność. Właściwie to czasami nawet coś tam gotuję i próbuję odciążać mamę od codziennych obowiązków, a więc fartuchy to naprawdę przydatny prezent. Dwa fartuchy były dość proste, chociaż nadal bardzo fajne. Oba te fartuchy były w czerwonym kolorze, a na środku znajdował się śmieszny napis w kolorze czarnym. Każdy fartuch ma inny napis. Trzeci fartuch był bardzo kolorowy a jego głównym motywem były jednorożce, które uwielbiam. Jednorożce na fartuszku przedstawione były w różnych dziwnych pozach i minach oraz były narysowane bardzo dziecięcym stylem. Wygląda to świetnie.

Jestem naprawdę zadowolona z tego jak przebiegły moje urodziny. Bawiłam się świetnie. Fartuchy, które dostałam używam bardzo często i sprawdzają się świetnie. Nie wiem czy to one mają na to wpływ ale znacznie częściej teraz gotuję, co jest niezwykle pozytywne. Bardzo się cieszę, że dostałam tak fajny, ale jednocześnie i bardzo użyteczny prezent. Inne prezenty tez były świetne, ale fartuch zdecydowanie najlepsze.