W tym roku zarówno ja, jak i mój mąż obchodzimy trzydzieste urodziny. Z racji tego, że jest to dla nas ważny okres, bo kilka miesięcy temu braliśmy ślub, a trzydziesty rok życia jest dla nas przełomowy, postanowiliśmy urządzić z tej okazji duże przyjęcie w ogrodzie. Długo zastanawialiśmy się nad tym, jaką by miało przyjąć formę. Ostatecznie postawiliśmy jednak na luźną imprezę.

Grill na przyjęciu urodzinowym

grille weberTen rok jest dla mnie i dla mojego męża szczególnym rokiem. Wzięliśmy niedawno ślub, a teraz obchodzimy wspólnie trzydzieste urodziny. Z racji tego, że jest to dla nas tak istotny czas, postanowiliśmy uczcić go wyjątkowo. Organizujemy więc duże przyjęcie dla rodziny i przyjaciół. Odbędzie się ono w ogrodzie, bo zapowiadana jest piękna pogoda. Przygotowaliśmy się też jednak na ewentualny deszcz. W ogrodzie stanie duży namiot, gdzie będzie można się w razie czego schować. Sporym wyzwaniem jest dla nas przygotowanie odpowiedniej ilości jedzenia. Długo zastanawialiśmy się, co zrobić. Z racji tego jednak, że czujemy się najlepiej wszyscy w luźnej atmosferze, zdecydowaliśmy, że główne skrzypce zagra na przyjęciu grill. A raczej nie jeden, ale kilka. Zakupiliśmy grille weber, który były dostępne w takich rozmiarach, jakie nam najbardziej były potrzebne. Każdy z nich ma kilka pięter z rożnem, dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować więcej jedzenia. Do pomocy zatrudniamy znajomych kucharzy, którzy będą czuwać nad przygotowywaniem jedzenia. My dzięki temu będziemy mogli w pełni poświęcić się zabawie.

Przyjęcie urodzinowe z okazji trzydziestych urodzin moich i mojego męża będzie wyjątkowo hucznym wydarzeniem. Zaprosiliśmy naszych przyjaciół i znajomych na wielkie grillowanie w ogrodzie. Kupiliśmy w tym celu kilka dużych grillów.