Wychowałam się w rodzinie z tradycjami. Rodzice często rozmawiali z nami na tematy historyczne, a szacunek do kraju był dla nas bardzo ważny. Gdy skończyłam studia, postanowiłam na poważnie zająć się sprzedażą różnych źródeł literackich.

Sklep z książkami patriotycznymi

książki patriotyczneNiedługo po tym, znalazłam świetne miejsce na prowadzenie swojego sklepu. Dzięki temu, że od dawna interesowałam się literaturą, szybko znalazłam odpowiednie wydawnictwa, które zgodziły się sprzedawać swoje publikacje w nowym miejscu. W moim sklepie książki patriotyczne stały się najbardziej popularne wśród odwiedzających. Sprzedawałam mnóstwo ciekawych publikacji traktujących o wspaniałej historii naszego kraju. W asortymencie księgarni znalazły się także różne kolorowanki patriotyczne dla najmłodszych, a także interesujące woluminy zawierające wywiady ze znanymi publicystami. Ponadto, w tym wyjątkowym sklepie znalazły się życiorysy znanych osób, które walczyły różnymi sposobami o niepodległość Polski, a także różnego rodzaju śpiewniki z pięknymi pieśniami wybitnych polskich autorów. Literatura ta była bardzo bogata i z biegiem czasu moja księgarnia stała się bardzo popularna. Klienci mogli znaleźć w niej książki o wielowątkowej tematyce, a każda z nich na swój indywidualny sposób gloryfikowała kraj nad Wisłą i uczyła jak być dobrym patriotą i mieć szacunek dla innych. Kilka miesięcy później otworzyłam także sklep internetowy, który również był bardzo wysoko oceniony przez użytkowników.

Jestem bardzo dumna z tego, że mogę prowadzić swój własny biznes, a przy okazji łączę prace z pasją. W moim sklepie sprzedaję bardzo interesującą literaturę, która kształtuje pozytywne myślenie o kraju i sprawia, że czytelnik jest dumny z tego, że urodził się w pięknym kraju nad Wisłą.