Targi branżowe to doskonała okazja żeby zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców swoją firmę. Imprezy te stanowią znakomitą okazję do promocji marki własnej. Podczas takiego wydarzenia przedstawiciele firmy mogą porozmawiać twarzą w twarz z zainteresowanymi klientami. Daje to możliwość wytłumaczenie i pokazania wszystkich parametrów funkcjonalnych oferowanego wyrobu.

Szczególnie przydatna jest taśma butylowa

taśmy butylowe dwustronneFirmy, które wystawiają się na targach zdają sobie doskonale sprawę z wagi tego wydarzenia. W związku z tym oczekują perfekcyjnego stoiska, wykonawstwo którego z reguły zlecają firmom zewnętrznym. Pracuję w jednej z takich firm, które wykonują stoiska na targi. Nasze usługi są świadczone w całym kraju, na różnych wydarzeniach. W portfolio mamy już kilkaset zleceń. Nasi klienci są bardzo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Wszystkie zlecenia wykonujemy starannie, z dbałością o szczegóły. Jeśli chodzi o montaż elementów na stoisku wykonujemy go na różne sposoby. Na montażu stoiska liczy się czas oraz precyzja wykonania zabudowy. W związku z czym często staramy się stosować mało inwazyjne sposoby montażu, tak żeby w jak najmniejszym stopniu naruszyć konstrukcję stoiska. W związku z tym często do mocowania elementów graficznych na stoisku wykorzystujemy taśmy butylowe dwustronne. Taśmy te umożliwiają łatwy montaż elementów wykonanych z różnych płyt do stoiska. Ich największą zaletą jest fakt, że mają one spory udźwig, który wynosi kilkadziesiąt kilogramów na metr kwadratowy taśmy.

W związku z tym idealnie nadają się do montażu różnego rodzaju płyt reklamowych. Metoda ta jest łatwa w wykonaniu. W przypadku niedokładnego montażu umożliwia ona również poprawę zawieszonego elementu bez widocznych śladów. Jest ona również bardzo szybka co jest szczególnie ważne podczas budowy stoiska. Taśmy te znacznie ułatwiają nam wykonywanie montażu elementów na stoisku.