Panele podłogowe zachwycają swoim trakcyjnym wyglądem oraz znakomitymi właściwościami wytrzymałościowymi. Wybieramy je najczęściej do wykonywania podłóg w pomieszczeniach o wysokim natężeniu ruchu, takich jak sypialnie, kuchnie, czy salony, przez które nieustannie przechodzimy każdego dnia.

Dąb rustykalny trafi w gust najwybredniejszych

panele dąb rustykalnyPodłogi wykonane z paneli są trwałe i odporne. Najnowsze kolekcje obejmują szeroką gamę różnorodnych dekorów oraz dopasowanych do nich struktur w wielu formatach desek. Stanowią one idealne dopełnienie naszych domów i to zarówno tych tradycyjnych, jak i tych, które cechuje nowoczesnych i minimalistyczny design. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszą się proponowane przez producentów podłóg panele dąb rustykalny, gdyż widoczne sęki, czy przepiękna barwa stanowią połączenie wytrzymałości i elegancji. Dodatkową zaletą tej podłogi jest jej grubość, za którą idzie szczególna odporność na wszelkie uszkodzenia, ścieranie, czy wysoką temperaturę. Można śmiało układać je również w naszych kuchniach, ponieważ są odporne nawet na szkodliwe działanie wody. Nie tracą ani pierwotnego kolorytu i blasku. Nadto, warto mieć na uwadze, iż panele dąb rustykalny dają możliwość indywidualnego łączenia faktur i kolorów, która pozwoli uzyskać bardzo ciekawy i inny niż wszystkie efekt aranżacyjny dzięki możliwości łączenia powierzchni matowej i połyskującej. Strukturalna, niejednorodna powierzchnia sprawia jednocześnie, że nasza podłoga będzie zmieniać swój wygląd w zależności od oświetlenia, co nada jej wyjątkowego charakteru.

Elegancki odcień i jakość, które cechują produkty, takie jak panele dąb rustykalny to bez wątpienia idealne uzupełnienie tradycyjnych przestrzeni. Nadto, sprawdzą się one również również we wnętrzach o bardziej nowoczesnym wystroju, przez co stają się coraz popularniejsze.