Może i mieliśmy jedną ulotkę reklamową, którą wykorzystywaliśmy od dobrych paru lat, ale to właśnie ciągle była jedna ulotka i na pewno warto byłoby ją odświeżyć. Jeśli chodzi o projekt, to mieliśmy od paru tygodni grafika do dyspozycji i tak naprawdę nie wiem, dlaczego nikt jeszcze nie wpadł na pomysł, aby wykorzystywać go właśnie do tego, aby stworzyć takie bardzo ciekawe materiały reklamowe.

Kreatywne ulotki reklamowe

ulotki poznańW końcu ulotki nadal odgrywają bardzo ważną rolę w dzisiejszych czasach i na pewno warto jest się nad nimi zastanowić. Jeśli chodzi o samo projektowanie, to tutaj raczej wolałem zostawić tę kwestię grafikowi, który znał się jednak na tych kwestiach znacznie lepiej, niż ja. Ulotki poznań bardzo łatwo zaprojektować w tym mieście. Z jednej strony chciałem mieć do niej wgląd na etapie projektowania, z drugiej musiałem jeszcze znaleźć firmę, która zajmie się drukiem, dlatego przede wszystkim chciałem zająć się tym, w czym jestem dobry. Wyszedł więc na pół dnia i jak wróciłem, to projekt ulotki już na mnie czekał. Ulotki reklamowe wyglądają naprawde różnie i tak naprawdę wszystko jest do ustalenia. Nasz grafik jednak wydawał się być osoba, która dobrze orientuje się w takich tematach i radzi sobie świetnie z zagadnieniami graficznymi, dzięki czemu mogliśmy już zlecać ulotkę do druku. Po owocnym spotkaniu w drukarni faktycznie musiałem jedynie przesłać drogą elektroniczną projekt ulotki reklamowej, a następnie mogłem czekać na wycenę, chociaż i o niej rozmawiałem z pracownikami firmy.

Jak macie własnego grafika, to faktycznie cała wasza praca wygląda w ten sam sposób. Ulotki reklamowe jeśli dobrze się do nich przyłożyć będziecie na pewno bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Reklama dzięki temu będzie na wyciągnięcie ręki, a wasza firma na tym skorzysta.