Zbliżał się czas karnawałowy zabaw. Chcieliśmy z mężem wyrwać się gdzieś któregoś wieczoru, żeby poczuć klimat tej zabawy. Jednakże nie interesowała nas impreza w podrzędnym klubie. Chcieliśmy iść na prawdziwy bal, imprezę karnawałową. Najlepiej taką, która trwa całą noc i można na niej i pojeść i się wytańczyć. Musieliśmy tylko znaleźć taką w naszej okolicy.

Gdzie w dolnośląskim znaleźć imprezę karnawałową?

imprezy karnawałowe DolnośląskiePoszukiwania odpowiedniej imprezy rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: imprezy karnawałowe Dolnośląskie, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć ciekawą imprezę karnawałową odbywającą się niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Był to prawdziwy bal karnawałowy. Organizowała go pobliska restauracja, znana z pysznego jedzenia i organizowania tego typu imprez okolicznościowych. Impreza zaczynała się już o godzinie 19.00 i trwała aż do 5.00 rano. W jej trakcie było przewidziane kilka konkursów z nagrodami. Do zabawy miał zagrzewać uczestników imprezy zespół grający na żywo. Restauracja ta posiadała osobną salę taneczną. Wiedzieliśmy, że jest ona przestronna i klimatyzowana, ponieważ byliśmy już w tym miejscu na kilku imprezach i zawsze świetnie się bawiliśmy. W cenie od osoby było pięć ciepłych posiłków oraz zimne przekąski i przystawki na stołach, a także napoje gorące i zimne.

Nie wahaliśmy się długo i zdecydowaliśmy się z mężem zarezerwować dla siebie dwa bilety na tę imprezę karnawałową. Jak się już wkrótce okazało był to bardzo dobry wybór. Naprawdę świetnie się tam bawiliśmy. Jedzenie było pyszne, obsługa kelnerska sprawna i szybka, a zabawa przednia. Orkiestra zachęcała do tańca nawet najbardziej opornych uczestników imprezy karnawałowej. Spędziliśmy tam wspaniałą, karnawałową noc.