Przyszli rodzice zazwyczaj starannie kompletują niemowlęcą wyprawkę i starają się zadbać, by znalazły się w niej wszystkie potrzebne rzeczy, dzięki którym opieka i pielęgnacja nowonarodzonego maluszka będzie zdecydowanie prostsza. Na rynku znaleźć można różnego rodzaju akcesoria i produkty, wiele z nich przydaje się każdego dnia.

Efektowne wzory pieluch tetrowych

Pieluchy tetrowe koloroweJednymi z ważniejszych produktów, które znacznie ułatwiają rodzicielstwo, są pieluchy tetrowe kolorowe, które rodzice używają właściwie każdego dnia. Wykonane są one z bawełny, która jest naturalną tkaniną, dzięki czemu doskonale chłoną wilgoć, a jednocześnie nie podrażniają skóry malucha i są przewiewne. Kiedyś dużo popularniejsze były proste pieluchy w kolorze bieli, obecnie znaleźć można różnokolorowe produkty, które mają ciekawe wzornictwo. Coraz więcej rodziców rezygnuje z białych pieluch tetrowych i wykorzystuje te kolorowe, które wyglądają bardzo atrakcyjne. Pieluchy tetrowe można używać do podkładania pod główkę noworodka, co sprawdza się w przypadku niemowląt, które ulewają. Wiele dzieci uwielbia z nimi spać i przytulać się do nich, dają one ukojenie i poczucie bezpieczeństwa. Są niezbędne także do położenia na ramię, kiedy nosimy dziecko, by mu się odbiło. Doskonale zabezpieczają ubranie przed zabrudzeniem, są miękkie i przyjemne w dotyku, dzięki czemu nie podrażniają skóry dziecka. Przydają się także do wycierania buzi malucha, towarzyszą mu od chwili narodzin, aż do początków rozszerzania diety, kiedy konieczne jest pozbycie się resztek pokarmu.

Wielu rodziców wykorzystuje je także do położenia na przewijaku podczas wizyty u lekarza, dzięki czemu zapewniają należytą higienę maleństwu. Bez wątpienia pieluchy tetrowe są bardzo przydatnymi produktem, które sprawdza się wielokrotnie. Można je traktować także jako kocyk w upalne dni i przykryć maluszka nie martwiąc się, iż będzie mu za gorąco. Bogata oferta tego tego produktów sprawia, że każdy rodzic znajdzie ciekawe modele, które z pewnością posłużą jego maluszkowi.