Wiele osób mieszka w małych mieszkaniach na blokowiskach, gdzie praktycznie nie ma miejsca na przechowywanie rzeczy. Strych i piwnica mają określone miejsce, w którym już są pochowane stare rzeczy. W takiej sytuacji trzeba szukać nowego miejsca.

Kto może wynająć boks magazynowy?

boksy magazynowe w GdańskuKażdy z nas z biegiem lat gromadzi coraz więcej rzeczy. Dzieci wyrastają z rowerków, łóżeczek, czy wózków, a z sentymentu nie chcemy się ich pozbywać, to upychamy je po kątach, lub tworzymy małe składowisko w pomieszczeniu gospodarczym. Jednak można zastosować inne rozwiązanie, które uprzątnie rupieciarnie i da nam więcej przestrzeni do życia. Boksy magazynowe w Gdańsku są świetną propozycją dla firm, lub indywidualnych klientów. Każdy może wynająć powierzchnię magazynową o dowolnej powierzchni. Magazyny są wynajmowane już od jednego metra kwadratowego. Znajdują się one na zamkniętej, prywatnej posesji, która jest wyposażona w monitoring i wszelkie zabezpieczenia. W boksach można przechowywać rowery, deskorolki, stare zabawki, którymi się już maluchy nie bawią, a nawet sprzęt sportowy. W przypadku firm, przechowują one w boksach stare meble, nieużywane komputery, czy zarchiwizowane dokumenty firmowe. Wystarczy przywieźć ze sobą rzeczy, zapakować do boksu magazynowego i zamknąć. Dostęp do niego ma tylko jego właściciel, więc rzeczy w nim przetrzymywane są bezpieczne. Podpisując umowę, nie musimy deklarować na jak długi czas potrzebujemy powierzchnię magazynową, ponieważ co miesiąc możemy ją przedłużać.

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego, komu brakuje miejsca na przechowywanie rzeczy. Jeżeli nie wiemy jak duży bok będzie nam potrzebny, to najlepiej zdać się na pomoc pracowników firmy, gdyż po oszacowaniu wielkości rzecz, pomoże on dobrać odpowiedni boks.