Nudziły mnie już te wszystkie wesela, które były takie same. Wielka impreza z tańcami do samego rana. Gość, który kręcił się wśród gości i robił zdjęcia czy jakieś konkursy. Ja miałam zupełnie inne wyobrażenie na temat swojego wesela i zamierzałam postąpić zgodnie z tym, czego chciałam.

Wypożyczenie taniej fotobudki na wesele

fotobudka na wesele toruńMoja matka początkowo była zdziwiona, że nie chcę standardowego wesele, ale znała mnie doskonale i miała świadomość, że nie odwiedzie mnie od tego zamiaru. Moim marzeniem było, żeby wesele było wyjątkowe i niezapomniane. Ostatnio czytałam w jednej z gazet, że hitem była fotobudka na wesele Toruń oferował dużo ciekawych rozwiązań jako miasto i dlatego tam chciałam wziąć ślub. Zdecydowałam się na cywilny, który miał odbyć się nad wodą. Impreza w plenerze była dla mnie najważniejszym celem. Zastanawiałam się gdzie mogłabym wynająć taką fotobudkę na wesele i zaczęłam przeglądać oferty. Szukałam jednego z tańszych rozwiązań, ponieważ czekało mnie sporo wydatków i musiałam mieć wszystkie koszty pod ścisłą kontrolą. Fotobudka miała być największą atrakcją na weselu i priorytetem dla mnie było znalezienie firmy, która wypożyczała fotobudki. Znalazłam wiele takich firm, ale skontaktowałam się z tą, która mieściła się właśnie w Toruniu. Liczyłam, że skoro będzie to na miejscu, to będzie taniej. Nie przeliczyłam się, bo za wypożyczenie tej fotobudki zapłaciłam bardzo tanio. W dniu ślubu fotobudka już była ustawiona we wcześniej wyznaczonym miejscu.

Fotobudka wzbudziła zainteresowanie wszystkich gości. Oczywiście moje wesele było oryginalne i inne niż wszystkie a tego właśnie oczekiwałam. Sama robiłam sobie masę zdjęć w fotobudce z mężem i gośćmi i świetnie się przy tym bawiłam. Zdjęcia były wspaniałą pamiątką.